Vormeliäss Rosberg sattus liiklusõnnetusse, kaks inimest said vigastada

 (6)
Rosberg (paremal) pärast Monaco võitu
Rosberg (paremal) pärast Monaco võituFoto: BORIS HORVAT, AFP

Vormel-1 MM-sarja juhtiv Nico Rosberg ja DTM sarja võidusõitja Pascal Wehrlein sattusid teisipäeval Põhja-Itaalias liiklusõnnetusse, kus said kaks inimest vigastada.

Õnnetus juhtus suletud ringrajal peetud Mercedese promoüritusel, kui kaks inimest astusid ootamatult rajale ning 19-aastane Wehrlein ei suutnud otsasõitu vältida. Lisaks Rosbergile ja Wehrleinile osalesid avariis ka Saksamaa MM-koondise jalgpallurid Benedikt Höwedes ja Julian Draxler, kes olid autodes kaasreisijateks.

Saksamaa ajalehe Bild andmetel suutis Rosberg oma masinat viimasel hetkel aeglustada ja rajale astunud inimestele otsasõitu vältida, kuid Wehrlein ajas kaks inimest alla. Kannatanud toimetati koheselt haiglaravile. Hetkel on selgusetu, kui raskeid vigastusi nad said.

Õnnetuspaiga lähistel asub MMiks valmistuva Saksamaa koondise treeningpaik. Höwedes ja Draxler tegid teisipäeva õhtul juba koondise treeningu kaasa. Ka Rosberg ja Wehrlein pääsesid avariist vigastusteta.

"Ma olen šokeeritud sellest õnnetusest. Minu mõtted on nende kahe inimesega, kes sai vigastada ning ma soovin neile kiiret paranemist," kirjutas Rosberg Twitteris.

Kuues käik (WRC)