Võidusõidus, kus üle finišijoone jõudis vaid kuus vormelit, sai teise koha Nick Heidfeld (BMW Sauber) ja kolmanda esmakordselt F1 sarjas poodiumile jõudnud Nico Rosberg (Williams).

Esikolmikusse jõudnud mehed olid ühed vähestest, kes said sõidu probleemideta läbida.

Valitsev maailmameister, 15. kohalt startinud Kimi Räikkönen (Ferrari), kerkis sõidu jooksul korraks isegi kolmandaks, ent lõpuks pidi viis ringi enne lõppu autorikke tõttu katkestama.

Ühe boksipeatuse taktikaga sõitma läinud Räikkönen tegi 30. ringil kolmandal kohal olles sõiduvea, kui üritas mööduda Heikki Kovalainenist (McLaren), pääses napilt kokkupõrkest turvaseinaga ja langes viimaseks. Veel kord suutis Räikkönen tõusta punktikohale, kuid siis oli sunnitud katkestama.

Heidfeld pääses Rosbergist ette pärast teist boksipeatust, kuhu mehed samaaegselt siirdusid.

Viimastel ringidel pidasid ägeda lahingu lõpuks 4. ja 5. koha saanud Fernando Alonso ja Kovalainen, kus soomlane pääses korraks kahekordsest maailmameistrist mööda, ent ring hiljem kordas sama manöövrit hispaanlane.

Kolm ringi enne finišit katkestas 4. kohalt F1 sarja debütant, neljakordne Champ Car sarja võitja Sebastien Bourdais (Toro Rosso), kes lõpuks sai siiski viimase punktikoha.

Sõidujärgselt tühistati kuuendana lõpetanud Rubens Barrichello (Honda) tulemus, sest brasiillane sõitis boksialalt rajale siis, kui põles punane tuli. Seega teenis Räikkönen ühe punkti.

Vormel-1 MM-i järgmine etapp sõidetakse nädala pärast Malaisias.