Liider suutis iga katsega oma edu suurendada, edestades lõpuks teise koha saavutanud  meeskonda

Ott Tänak-Raigo Mõlder 30,1 sekundiga.

Gross kommenteeris võistlust järgmiselt: "Lõpp läks eriti raskeks, kuna kojamehed ei töötanud viimased kaks katset, aga lõpp hea kõik hea."

Teise koha võtnud Ott Tänak: "Ralli oli väga vinge. Eriti huvitaks tegi ralli ilm, mis lõpus vingerpussi mängis."

Pjedestaali kolmandale tasemele astus rallipaar Egon Kaur-Erik Lepikson. „Pärast eilset kukkumist
oli tänane tõus maksimum, mida suutsime teha," lausus pronksiomanik. Nemad kaotasid liidrile
2.14,4.

Märtini juhendatud võistkond saavutas üldarvestuses kaksikvõidu

Markko Märtin: "Olen tiimi sõiduga ülimalt rahul. Ott täitis oma eesmärgi 100 protsendiliselt ning
Gross sai auto talitsemisega suurepäraselt hakkama vaatamata tehnika altvedamisele viimastel
katsetel."

Esiveoliste arvestuses saavutas esikoha võistkond Kaspar Koitla-Mait Laidvee (Honda Civic Type-R),
kes kaotasid ralli üldvõitjale 5:24,1.

E-rühma võitjaks tuli Aus-Koskinen VAZ 2105-ga.

Vaatamata halbadele ilmastikuoludele külastas Kehala ralliparki kahe päeva jooksul umbes 2500 pealtvaatajat.