Vips üritas esimesel ringil raja keskosas väliskurvis mööduda F3 sarjas teist kohta hoidnud Robert Shwartzmanist (Prema), kuid pidi pärast rataste kokku puutumist pöörduma turvaalale, langedes 11-ndaks.

Teise avarii tegi Vips kolm ringi enne lõppu, sõites auto ninaga külje pealt sisse britt Jake Hughesile (HWA Racelab). Viimase sõit sai sellega läbi, Vips jäi rajale ja vedas auto üle finišijoone. Kohtunikud teatasid, et võtavad intsidendi uurimise alla pärast sõidu lõppu ehk Vipsi võib oodata väike karistus.

Nädalavahetuse teise võidu kindlustas Hitech GP tiimile itaallane Leonardo Pulcini, kes alustas sõitu viiendalt kohalt. Juba stardiga tõusis ta neljandaks. Viienda ringi lõpuks oli ta teine ning üheksandal ringil tõusis ta Liam Lawsonist (MP Motorsport) mööda esikohale.

Shwartzman lõpetas sprindisõidu (avasõiduga võrreldes jagati siin poole vähem punkte) teisena, parimalt stardikohalt alustanud Lawson oli kolmas.

MM-sarja üldarvestuses tõusis 114 punkti kogunud Shwartzman uuesti liidriks, hindu Daruvala hoiab 102 punktiga teist, Vips 92 punktiga kolmandat kohta. Eestlase lähimal jälitajal Marcus Armstrongil (Prema) on 77 silma.

F3 sari jätkub 3.-4. augustil Hungaroringil Ungari GP-ga, pärast mida sõidetakse etapid veel Belgias (31.08-1.09), Itaalias (7.09-8.09) ja Venemaal (28.09-29.09).