Villeneuve on taas kord BAR-i siirdumas

 (28)
Jacques Villeneuve

Möödunud hooajal BAR meeskonnast vallandatud Jacques Villeneuve võib tiimi naasta, kuna meeskonnast lahkub pärast käimasolevat hooaega esipiloot Jenson Button.

Ajakirja Autosport andmetel istuks Villeneuve 2005. aastal BAR meeskonna auto roolis ka siis, kui tiim peaks võitma vaidluse Buttoni lepingu kehtivuse osas.

„BAR meeskond vajab pilooti, kes suudaks väga kiiresti tiimis kohaneda,“ lausus Villeneuve. „Olen kogenud ja tean, mida on on võitmiseks vaja ning olen ka varem võitnud. Olen meeskonnaga läbi käinud kõige raskemad ajad kuni möödunud aastani, kui kõik muutus. Meil on koos lõpetamata asju ning olen valmis taas kord võistlustulle asuma.“

Villeneuve’i ja BAR meeskonna juhi David Richardsi läbisaamine jahenes pärast viimase otsust 2003. aasta Jaapani GP-l kanadalasele Takuma Satot eelistada, mistõttu Villeneuve ka tiimist lahkus.

„See arusaamatus on meil selgeks räägitud,“ kommenteeris kanadalane.

Vabale kohale BAR meeskonnas kandideerivad ka David Coulthard, Anthony Davidson ja ühtlasi pole välistatud Mika Häkkineni naasmine F1 radade BAR tiimi värvides.