Villeneuve kiitis Richardsit

 (5)
Jacques Villeneuve
Jacques Villeneuve

Kuigi BAR-i uue tiimipealiku liitumisel kardeti, et eksmaailmameister Jacques Villeneuve lahkub tiimist, siis nüüd paistavad kahe mehe suhted sootuks uues valguses.

Brasiilia GP-l antud intervjuus toetas Jacques Richardsi personalipoliitikat ning lubas ääri-veeri veel üheks hooajaks tiimi jääda.

Richardsi eelkäija Craig Pollock oli Villeneuve´i hea sõber ning kauaaegne manager, mistõttu emotsioonid tema lahkumisega seoses olid kõrgel.

“Ma ei tundnud David Richardsit, kui ta tiimiga liitus,” avaldas Villeneuve. “Aga nüüd tunneme teineteist veidi paremini.”

“Me respekteerime teineteist ja tundub, et saame päris hästi läbi. Ta tundub positiivse tüübina. Ta tundub rohkem võidusõitjana kui suure firma juhina ja see on väga hea.”

Villeneuve on taas meeskonna suhtes positiivselt meelestatud ning 40 inimese koondamine on tema arvates õige samm.

“Asjad on võetud käsile ja tiim peab muutuma. Ma olen olnud siin algusest peale ja ma tahaksin ikka veel tiimi edule kaasa aidata ning anda neile esimene võit. Praegu tundub, et toimuvad asjad, mis võivad selle võimalikuks teha.”

Oma lepingulist staatust ei nõustunud ta pikemalt kommenteerima.

“Mul on leping veel üheks aastaks ja rohkem ei tohi ma midagi öelda. Alati on võimalusi lepinguid katkestada, aga see ei ole ilus.”