1350 meetrisele rajale startis ligi 150 võistlejat, eraldi võistlusklassid olid tänavarehvide ja piikidega sõitvatele võistlejatele, kirjutab motorsport.ee.

Klassis 4WD Piik oli kiireimad Subaru Imprezadel sõitnud Andres Kask ja Georg Gross, Kask oli kahe sõidu kokkuvõttes Grossist kiirem ligi kuus sekundit. Kolmandana lõpetas Helmet Palm Mitsubishi Lancer Evo 8-l.

2WD piigiklassis pälvis võidu Egon Kaur, Renault Cliol kihutanud noormees oli teiseks tulnud Volkswagen golfil sõitnud Severi Švetersist kiirem 4,36 sekundit. Kolmandaks tuli Marko Kasepõld Lada Samaral.

Noorte piigiklassis näitas kiireimat aega Kaspar Koitla Lada Samaral. Tema järel lõpetasid Martin Kiil ja Rando Mäeots.

4WD tänavarehvide klassis oli parim Urmas Kõrvas, 2WD tänavarehvidel kihutas kõige kiiremini Marko Kasepõld.

Kaheveolistest tänavarehvidel sõitnud noortest võitis võistluse Hardi Siilats. Kiireim naine oli Lada Samaral sõitnud Tiina Urm.