Vergis sõideti jäärada


Jäärada

Nädalavahetusel toimunud jäärajavõistlusele Vergi lahel registreerus üle viiekümne võistleja. Neljarattaveoliste autode klassis oli kiireim Georg Gross (Subaru Impreza), 2WD vabaklassi esikoha sai Severi Sveters (VW Golf) ja 2WD noorteklassis tuli esimeseks Hardi Siilats (Honda Civic CRX).

4 WD teine oli Slava Popov ning kolmas Helmet Palm. 2WD klassi teine ja kolmas olid Lada Samaratel sõitnud Marko Kasepõld ja Kaspar Koitla, kirjutab motorsport.ee.

Noorteklassis oli teine Siim Hiieväli (Suzuki Swift) ning kolmas Rivo Vähi (VW Golf).

Võistluse auhinnad pani välja kohalik ettevõte Grossi toidukaubad. Kõige kopsakama summa, 15 000 krooni, võitnud Georg Gross otsustas auhinnaraha jagada kolmeks eriauhinnaks.

Noorima osaleja preemia sai 12-aastane Nanci Ristla, kes on varem sõitnud peamiselt kardi roolis, aga alates möödunud aastast osalenud ka autospordiüritustel.

Kiireima kaherattaveolise auto eriauhind anti Egon Kaurile, kes enne katkestamist sõitis välja 2WD klassi parima ringiaja.

Kolmas eripreemia omistati pakutud silmailu eest VAZ 2108-l sõitnud Marko Nõmmikule, kellel õnnestus oma võistlusauto esimeses voorus mitu tiiru üle katuse rullida.