Traagilises avariis osalenud F2 piloot jääb veel mõneks ajaks intensiivravisse


Traagilises avariis osalenud F2 piloot jääb veel mõneks ajaks intensiivravisse
Juan Manuel Correa 2016. aastal Prema meeskonna vormis.Foto: Prema

Laupäeval Spa ringrajal juhtunud traagilises avariis osalenud Ecuadori-USA võidusõitja Juan Manuel Correa peab veel vähemalt 24 tundi Liege'i haigla intsensiivraviosakonnas veetma.

Eile avaldati lootust, et Correa toimetatakse juba täna Belgiast USA-sse, kuid täna avaldatud Autospordi artikkel enam nii optimistlik ei ole.

Avariis, milles hukkus 22-aastane Renault' noorteakadeemia liige Anthoine Hubert, sai Correa (Alfa Romeo noorsõitja) jala- ja seljavigastusi. Seljavigastused on siiski õnneks kergemat sorti ning halvatuks jäämisest Correa puhul seni räägitud ei ole.

"Arstid on otsustanud jätta Correa veel mõneks ajaks intensiivraviosakonda, et teha täiendavaid uuringuid ja jälgida teda nii lähedalt kui võimalik," seisis Correa lähedaste poolt meediale läkitatud avalduses. "Tema tervislik seisund pole muutunud ning püsib stabiilsena."

Correa hoiab F2 sarja punktitabelis 12. kohta. Tegemist on tema esimese hooajaga antud sarjas. Poodiumi teisel astmel on ta tänavu seisnud Bakuus ja Prantsusmaal Paul Ricardi ringrajal.