Töökohta otsiv Sebastian Vettel igat pakkumist vastu ei võta: peame vaatama, mis saama hakkab


Töökohta otsiv Sebastian Vettel igat pakkumist vastu ei võta: peame vaatama, mis saama hakkab
Sebastian Vettel (paremal)Hoch Zwei via ZUMA Wire

Vormel-1 neljakordsel maailmameistril Sebastian Vettelil pole jätkuvalt uueks hooajaks lepingut. Kogenud sakslane tunnistas, et iga hinna eest ta uut lepingut kuninglikus vormelisarjas teenida ei soovi.

"Mul pole eriti huvi liituda võistkonnaga, mis ei ole positsioonil võitlemaks millegi väärtusliku eest, ja mis ei ole liikumas tuleviku silmas pidades õiges suunas," sõnas Vettel mainekale väljaandele Autosport. "Üks suur teadmatus on ka, mis saab 2022. aastal kasutusele võetavatest uutest reeglitest."

"Loomulikult loodavad paljud tiimid, et nii mõndagi hakkab muutuma. Peame vaatama, mis saama hakkab. Annan teada, kui uudis tuleb," jätkas sakslane enda tuleviku kohta. Viimasel ajal on teda peamiselt seostatud Racing Pointi võistkonnaga, kuid midagi ametlikku veel juhtunud pole.

Vettel lisas, et ühegi teise võistlussarja vastu ta huvi ei tunne. "Praegu keskendun ma F1 peale. Nagu olen ka varasemalt öelnud, alternatiivi ma ei otsi."

Senine hooaeg on Vetteli ja Ferrari jaoks olnud tõeline läbikukkumine. Charles Leclerc hoiab üldarvestuses viiendat, Vettel alles 13. kohta. Konstruktorite seas on Ferrari samuti viiendal positsioonil.