Tee oma F1 meeskond ja võida!

 (40)
Motul õli

Käesolevaks vormelihooajaks pakume kosutavat närvikõdi virtuaal-F1 võistluse näol, mis toimub paralleelselt 17 Vormel-1 sarja GP etapiga! TÄNA ja HOMME (28.02 ja 1.03.) on hea võimalus kätt proovida F1 ennustusvõistluse ’soojendusringil’!

Soojendusringi tulemused ei lähe küll hooaja üldarvestusse, kuid kõik muu on nagu ’päris’.

Delfi SMS-i mäng kestab terve F1 hooaja vältel ning selle lõpus ootab võitjat kopsakas auhind. Kuid see ei ole veel kõik.

Iga etapi võitjate vahel ehk nende vahel, kes on kogunud ühelt etapilt kõige rohkem punkte, loositakse välja 10 auhinda. Poole hooaja peal ehk pärast jaanipäeva loositakse kõikide osalejate vahel välja üks päev kahele Amper Racing vormelikoolis. Auhinna võitja saab võtta vormelikoolitusele kaasa ka oma sõbra. Seda võitu on võimalik edasi anda kui võitja tunneb, et ise taolise põrgumasinaga (mis kiirendab paigalt sajani alla nelja sekundiga ning teine käik lülitatakse sisse alles 92 km/h kiiruse juures) sõita ei julge.

Soojendusringi võitjate vahel loositakse välja kolm neljaliitrist Motul 6100 Synergie 10W-40 mootoriõli, mis on mõeldud spetsiaalselt uutele ja võimsatele autodele. See sobib nii turbodiislitele kui ka sissepritse ning katalüsaatoritega bensiinimootoritele. Motul õlidega sõidab ka Subaru WRC meeskond ja Richard Burns tuli eelmisel aastal selle tiimiga maailmameistriks.

Lisaks Motuli õlidele lähevad loosimisele ka 7 Regio Eesti teede atlast.

Kuidas mängida?

Iga mängija saab teha endale kahest piloodist koosneva meeskonna igaks F1 etapiks. Piloodid võivad olla reaalelus eri meeskondadest. Igal juhul vali meeskonda need, keda pead eeloleva etapi favoriitideks.

Anna ka oma meeskonnale tunnusnimi. Nime ei maksa hooaja käigus mitte muuta.

Ennustamine algab eelmisele etapile järgnenud esmaspäeva hommikul kell 8:00 ja lõpeb etapile eelneval reedel kell 20:00.

Hakkame pihta!

Vali 22 vormelipiloodi hulgast oma favoriidid ning saada numbrile 1699 järgmine sõnum:

VORMEL_juht1_juht2_meeskonna nimi

Initsiaalide nimestik on järgmine:

MSC — Michael Schumacher
RB — Rubens Barrichello
DC — David Coulhtard
KR — Kimi Räikkönen
JM — Juan Montoya
RS — Ralf Schumacher
NH — Nick Heidfeld
FM — Felipe Massa
GF — Giancarlo Fisichella
TS — Takumo Sato
JV — Jacques Villeneuve
OP — Olivier Panis
EI — Eddie Irvine
PR — Pedro de la Rosa
JB — Jenson Button
JT — Jarno Trulli
HHF — Heinz Harald Frentzen
EB — Enrique Bernoldi
MW — Mark Webber
AY — Alex Yoong
MSA — Mika Salo
AM — Allan McNish
Peale etappi saad enda meeskonna nimele just need punktid, mida sinu sõitjad sellelt etapilt saavad. F1-s jagatakse punkte järgmiselt:

1. koht — 10
2. koht — 6
3. koht — 4
4. koht — 3
5. koht — 2
6. koht — 1

Ehk maksimaalselt on sul võimalik ühelt etapilt saada 16 punkti ning kui sinu meeskonna piloodid ei jõua kuue hulka, siis jääd ilma punktideta.

Parimate meeskondade tulemusi saab vaadata siit, kuid mitte kõik ei pruugi sinna ära mahtuda. Et oma meeskonna punktiskoori kontrollida, saada SMS 1699 numbrile sisuga: vormel_skoor

Saadetud SMS maksab sulle märtsis vaid 5 krooni ning selle eest on võimalik võita tuhandete kroonide eest auhindu! Pane oma teadmised F1-st enda heaks tööle ning võida!