Kõigis kolmes sõidus näitas stabiilset kiirust Subaru Imprezal võistelnud Andres Kask, kellele kuuluski 4WD vabaklassis kokkuvõttes kolmas koht, teatab rally.ee. Neljandaks tuli võistlusel Rainer Aus.

Jaan Mölder oli kokkuvõttes seitsmes. Tänavu JWRC-sarjale keskendunud noormees nentis, et võinuks võidusõiduks paremini valmistuda: “Otsus tuleku kohta sündis veidi viimasel minutil — lõime autolt tolmu maha ja võtsime rehvid. Paistis, et teised valmistusid ikka korralikuks võistluseks.”

2WD vabaklassis edestas Egon Kaur kõiki konkurente võites kolm sõitu. Teine oli Kaspar Koitla ja kolmas Hendrik Kers.

ES Sadolin karikatele sõidetud rally.ee sünnipäevasprint algas aga võistlussõitudega 2WD ja 4WD klassis, kus võeti mõõtu tänavarehvidel.

2WD võidu saavutas Marko Kasepõld (Lada Samara), teine oli Ennor Lugna (Peugeot 206) ning kolmas Manivald Kasepõld (Lada Samara).

Kaherattaveoliste arvestuses võistelnute vahel selgusid ka kiireim naine ja osavaim noor, kelleks osutusid vastavalt Sirje Potisepp (Nissan Micra) ja Maila Vaher (VW Golf). Parima Moskvitši-sõitja karikas kuulus Taivo Sisasele (AZLK 2140).

Klassis 4WD jõudis võiduni Daihatsu Charadel sõitnud Virko Juga. Nagu 4WD vabaklassis, tuli siin teise kohaga leppida Helmet Palmil. Kolmanda tulemuse saavutas neljarattaveoliste masinaklassis samuti Daihatsu Charadel kihutanud Urmas Kõrvas.