Schumacheri lähedaste poolt avaldatud fotod vormelilegendist on ajanud fännid vihaseks

 (22)
Michael Schumacher.
Michael Schumacher.Foto: TIM CHONG, REUTERS

Vormelilegendi Michael Schumacheri ametlikel sotsiaalmeediakontodel avaldatakse seitsmekordsest maailmameistrist regulaarselt erinevaid fotosid. Viimasel ajal on avaldatud pilte ka sakslasest väljaspool võistlusrada. See on aga tulihingelised Schumacheri toetajad vihaseks ajanud, kuna nad tahavad enda sõnul teada saada tõde sakslase seisundi kohta.

Eriti palju vastukaja said Schumacherist tehtud fotod, mis olid tehtud 2013. aastal ajakirja GQ Saksamaa väljaande jaoks. Tegemist oli fotoseeriaga, kus Schumacher kandis kauboikaabut ning ratsutas hobusega.

Esmaspäeval toodi taas fännideni uued fotod ning seekord meenutati 2009. aastat, kui Jean Todtist sai Rahvusvahelise Autoliidu FIA president.

Fotode all on paljud fännid hakanud nõudma, et Schumacheri perekond avaldaks sakslase tervisliku seisundi kohta tõe, mitte ei postitaks lihtsalt pilte minevikust.

“Ma olen Michael Schumacherit alati armastanud. Olen väga kurb, et ma ei tea, kuidas tal praegu läheb,“ kirjutas näiteks üks fänn.

Schumacher sattus mäesuusareisil raskesse õnnetusse 2013. aasta detsembris. 48-aastane Schumacher oli pärast õnnetust kuus kuud koomas ja talle tehti mitu ajuoperatsiooni. Viimased aastad on ta taastunud oma Šveitsi luksusvillas, kus tema eest hoolitseb 15-liikmeline meditsiinitöötajate meeskond.