Schumacheri lähedased meenutasid teda tavapärasest hoopis erineva fotoga

 (6)
Michael Schumacher.
Michael Schumacher.Foto: BAZUKI MUHAMMAD, REUTERS

Vormelilegendi Michael Schumacherit nähti tema karjääri jooksul ikka võidusõitjale mõeldud kombinesoonis. Teinekord võis teda näha ka jalgpalliväljakul palli taga ajamas, kuid üsna harva sai teda näha tavapärastes riietes. Nüüd üritas vormelilegendi tiim sotsiaalmeedias seda viga parandada.

Schumacheri fännidele loodud sakslase ametlikul Instagrami kontol avaldatakse ikka fotosid vormelilegendist, kus ta on parasjagu Benettoni, Ferrari või Mercedese võistlusvormis. Eelseisva Austini vormel-1 etapi eel avaldati Instagramis aga Schumacherist foto kauboikaabu ja nahkjakiga.

Howdy, Texas. Vormel-1 sari on sel nädalavahetusel Austinis,“ kirjutati sakslase Instagramis ning lisati üleskutse, et fännid viskaksid pilgu peale fotodele, mis tehti Schumacherist 2013. aastal ajakirja GQ Saksamaa väljaande jaoks.

Saksamaa väljaanne Bunte kirjutab, et tegemist on justkui austusavaldusega tema abikaasale ja tütrele, kes on mõlemad kirglikud ratsutajad.

Schumacher sattus mäesuusareisil raskesse õnnetusse 2013. aasta detsembris. 48-aastane Schumacher oli pärast õnnetust kuus kuud koomas ja talle tehti mitu ajuoperatsiooni. Viimased aastad on ta taastunud oma Šveitsi luksusvillas, kus tema eest hoolitseb 15-liikmeline meditsiinitöötajate meeskond.

Kui foto korralikult ei avane, siis vaata seda siit.