Schumacher loodab Vetteli tiitlivõitu

 (8)
Michael Schumacher, Ferrari
AFP/Scanpix

Michael Schumacher toetab 2009. aasta tiitlivõitluses Sebastian Vettelit ning soovitab kaasmaalasel nii kaua pingutada, kuni tiitlivõit matemaatiliselt veel võimalik on.

Vettel võidutses kindlalt Jaapanis ning kaotab hetkel Jenson Buttonile 16 punktiga, kuid Schumacheri arvates pole veel miski kadunud ja hoiab pöialt Vettelile, vahendab sponest.ee

„See vormel 1 hooaeg on taas väga põnevaks muutunud ja sarnaselt kõigile mootorispordifännidele ootan väga kahte viimast võistlust," lausus Schumacher.

„Mõlemad tiitlid on veel lahtised ning minu jaoks on loomulikult tähtis jälgida, kas meie mehed suudavad kolmandat kohta konstruktorite arvestuses kaitsta."

„Arvan, et tasub mõelda faktile, mida olen oma karjääri jooksul alati kohanud: miski pole läbi, kuni see on läbi - pead lõpuni välja võitlema."

„Sebastian suhtub sellesse arvatavasti samamoodi, kuna tal on veel võimalus võita. Ainuüksi see on juba suur saavutus. Usun, et ta annab endast kõikvõimaliku, et viimasel kahel võistlusel parimad esitused teha. Matemaatiliselt on kõik veel võimalik ning hoian talle pöialt."