Kõige võistlejaterohkem arvestusklass oli “Moskvitš”, kus mõõtu võttis ühtekokku 27 võistlejat, kirjutab rally.ee. Kõigis kolmes voorus näitas parimat aega võiduni jõudnud Janno Sepp (IZ 412). Teise koha saavutas tihedas konkurentsis Janar Nagel (AZLK 2140) ning kolmanda Kristo Tamm (AZLK 2140).

Klassis 2WD-A osales 13 sõitjat. Avavooru võitis Meelis Liivrand (VW Golf), kes pidi kahes järgmises sõidus tunnistama Andrus Kluge (Honda Civic) paremust. Stabiilselt teist aega näitas kõigis voorudes Tõnu Sepp (Lada Samara). Sõitude lõppedes jagunesid poodiumikohad: Kluge esimene, Sepp teine ja Liivrand kolmas.

2WD-B arvestusklassis kindlustas esikoha juba kahe sõiduga Silver Havamaa (Honda Civic Type-R) ja kolmandas voorus ei startinud. Kolmanda vooru parim oli Jaan Kollo (Honda Civic Type-R), kellele kokkuvõttes kuulus teine koht. Kolmas oli Hanno Sookand (Nissan Almera).

Klassis 2WD sport jõudis võiduni sarja liider Marko Kasepõld (Lada Samara). Teise kohaga lõpetas Jan Õunaste (Nissan Sunny). Ainsana rallikrossiks ehitatud autol võistelnud Henri Franke oli kolmas.

Neljarattaveoliste masinaklassis kindlustas kahe vooruga esikoha Virgo Arge (Mitsubishi Lancer Evo 8). Teise koha saavutas Ranno Bundsen (Subaru Impreza) ja kolmanda tulemuse sai kirja Helmet Palm (Mitsubishi Lancer Evo 8).

Naisi käis Orikülas mõõtu võtmas kaheksa. Etapi võitis Alisa Kitsas (Nissan Sunny) Inger Tuuri (VW Golf) ja Anneli Ahu (Nissan Sunny) ees.