Rosberg süüdistas kokkupõrkes Hamiltoni

 (14)

Tänane vormel-1 Austria GP sai dramaatilise lõpplahenduse, kui viimasel ringil põrkasid omavahel kokku Mercedese sõitjad Nico Rosberg ja Lewis Hamilton. Etapivõidu võttis Hamilton, inglase möödasõidu ajal masina lõhkunud Rosberg langes lõpuks neljandaks.

Kui Mercedese tiimijuht Toto Wolff üritas Rosbergi avarii põhjustamise eest kaitsta, väites, et sakslase masinal olid viimastel ringidel probleemid piduritega, siis Rosberg süüdistas kokkupõrkes Hamiltoni.

"Ma olen tõsiselt löödud, see on uskumatu," rääkis Rosberg Sky Sportsile. "Me võitlesime. Olin piduritega hädas, need kuumenesid üle ja see andis Lewisele võimaluse. Sellest hoolimata olin kindel, et suudan positsiooni kaitsta ja võita. Olin seespool tugeval positsioonil ja läksin kurvis pisut liiga sügavale, kuid see ei olnud midagi erilist, sest ma dikteerisin sõitu. Olin väga üllatunud, et Lewis mulle otsa keeras ja avarii põhjustas," kommenteeris Rosberg.

Võistluse korraldajad teatasid sõidu järel, et Rosbergi suhtes on algatatud uurimine kokkupõrke põhjustamise ja ohtlikult katkise autoga sõitmise eest.