Renault pikendas lepingut Fisichellaga

 (47)
fisi
Reuters/Scanpix

Renault F1 meeskond teatas, et Giancarlo Fisichella jääb meeskonda ka järgmiseks hooajaks. Vaatamata sellele, et itaallane sel hooajal Alonsoga võrdseid tulemusi pole näidanud, on Flavio Briatore veendunud, et Fisichellal on olemas tiimiliidriks saamiseks vajalikud eeldused.

“Me oleme ülimalt rahul, et saame jätkata koostööd Giancarloga ka järgmisel aastal,” vahendab Briatore sõnu crash.net: “Tal oli oluline osa meie eelmise hooaja tiitlivõidus, ka sel hooajal muudab ta meeskonda tugevamaks ja me usume, et ta aitab kindlustada tiitli ka 2007. aastal.”

Fisichella oli äärmiselt õnnelik selle üle, et Briatore sõnul saab Giancarlost 2007. aasta tiitli püüdmisel tiimi selgroog.

“Ma olen õnnelik, et jään Renault´i ka järgmisel hooajal ja saan võimaluse näha oma kaheaastase töö vilju,” ütles Fisichella: “Selged tulevikuplaanid võimaldavad mul keskenduda sajaprotsendiliselt käesolevale hooajale ja tõusta üldkokkuvõttes nii kõrgele, kui vähegi võimalik.”

Kellest saab 2007. aastaks Renault’ teine sõitja, pole veel ametlikult selge, kuid tugevaimaks kandidaadiks peetakse Heikki Kovalainenit.