Mõni päev varem maha sadanud lume tõttu kahanes prognoositud võistlejaterivi enam kui kolmandiku võrra, kuid Rapla rahvasprindil osales siiski ligi poolsada sõitjat, kirjutab rally.ee.

Absoluutselt kiireima aja saavutas libedal rajal peetud võidusõidul 4WD klassis kihutanud Helmet Palm. Mitsubishi Lanceril võistelnud Raplamaa mehe järel saavutas üldarvestuses teise koha Jaanus Steinfeld (BMW 325 ix) ning kolmanda juunioride klassis võistelnud Ronald Reisin (VW Corrado).

J18 klassis oli Reisini järel teine Rivo Vähi (VW Golf GTi) ning kolmas Siim Plangi (Citroen C2). Tänavasõiduautodel osales üheksa kuni 18-aastast noort.

Klassis V18 saavutas võidu Elva Autospordiklubi ridades sõitev Otto Täht Renault Cliol. Indrek Ups (Honda Civic CRX) jäi konkurendile alla enam kui poole minutiga.

Kaherattaveoliste sportautode klassis osales sel korral vaid üks sõitja — Margus Künnap. Üldarvestuses platseerus Künnap 13. kohale.

Klassis 2WD-V jõudis rahvasprindil võiduni Ivo Kruusi (Peugeot 206), klassis 2WD-S oli parim Urmet Kalden (Renault Clio).

Naisteklassis jagasid poodiumikohad esimesest kolmandani vastavalt Kati Riidak (VW Golf), Inger Tuur (VW Golf) ja Sirje Potisepp (Nissan Sunny).

Moskvich Liiga arvestuses, kus rajal käis kümme võistlejat, mahtusid esikolmikusse autol IZ 412 sõitnud mehed. Kiireim oli Rain Pruul. Võitja edu teise koha saavutanud Rene Puda ees oli 15 sekundit, kolmandaks tulnud Ruslan Plešanov kaotas ligi 25 sekundit.