V21 klassis sõitnud Ollino tõusis liidriks seitsmendal katsel ning hoidis oma kohta lõpuni.

Üldarvestuse teisel kohal lõpetasid võistluse V16-klassi sõitjad Martin Kangur — Meelis Vooro. kolmas koht kuulus V18 sõitjatele Timo Heiskonenile — Andres Otsale.

Neljandal kohal lõpetasid võistluse Sander Tiisler — Gabriel Müürsepp (V18), viiendal Sander Pärn — Ken Järveoja (V16).

Rallil kümnel kiiruskatsel käis poodiumikohtade eest tihe heitlus ning mitmed favoriidid olid sunnitud võistluse katkestama. Avapäeva teisel kohal lõpetanud Siim Plangi lõhkus neljandal lisakatsel oma Citroeni pooltelje ja langes pingerea lõppu. Hendrik Kers katkestas ralli liidrikohalt seitsmendal katsel väljasõidu tõttu.

Enne kahte viimast katset kolmas olnud Kaspar Koitla lõpetas ralli ülesõidul tehniliste probleemide tõttu. Eelviimasel lisakatsel purunes teisel kohal olnud Kristen Kelemendi auto pooltelg ning ta oli samuti sunnitud ralli katkestama.

Punktitabelis on klassis V21 võrdse punktisummaga liidrikohal Kaspar Koitla ja Priit Ollino. Ka V16 on viimase etapi eel võrdselt punkte kahel sõitjal — Siim Plangil ja Sander Pärnal. V18 on kindlalt juhtimas Timo Heiskonen.

Honda Racing noorteralli hooaja viimane etapp sõidetakse novembri alguses Läänemaal.