Michael Schumacheri tütar postitas foto, mis sütitas taas uut lootust

 (35)
Gina Schumacher.
Gina Schumacher.Foto: Friso Gentsch, AP/Scanpix

2013. aastal raskesse suusaõnnetusse sattunud Michael Schumacheri tervisliku seisundi kohta on seejärel vähe infot jagatud ning seetõttu jälgitakse ülima hoolega kõiki viiteid, mis tema perekonna poolt avalikkuse ette läkitatakse. Viimati tõmbas tähelepanu vormelilegendi tütre Gina poolt tehtud Instagrami postitus.

“Elus on ainult üks tee õnneni – armasta ja lase ka end armastada,“ kirjutas Gina Schumacher ning lisas Michael Schumacheriga seotud postitusega kaasneva lisandi ehk #keepfighting (jätka võitlust).

Vormelilegendi fännid võtsid postitusest kohe tuld ning hakkasid lisama oma kommentaare ja häid soove.

Saksamaa meedia kirjutas sel kuul, et Schumacheri pere loodab veel meditsiinilisele imele, mis võiks Michael Schumacheri päästa. Väidetavalt suudab vormelilegend lähedastega ka mõningal viisil suhelda. Perekonnatuttava sõnul suudab Schumacher saata nö signaale, mille abil saadakse veidike suhelda.

“Michaeli abikaasa Corinna ning nende lapsed loodavad siiani, et ühel päeval juhub meditsiiniline ime“ sõnas peretuttav ajakirjale Bunte.

Schumacher sattus mäesuusareisil raskesse õnnetusse 2013. aasta detsembris. 48-aastane Schumacher oli pärast õnnetust kuus kuud koomas ja talle tehti mitu ajuoperatsiooni. Viimased aastad on ta taastunud oma Šveitsi luksusvillas, kus tema eest hoolitseb 15-liikmeline meditsiinitöötajate meeskond.