Mercedese tiim on tiitlipidustuste taustal kolm nädalat leinas olnud

 (2)
Mercedese tiim on tiitlipidustuste taustal kolm nädalat leinas olnud
Mercedese tiim tähistamas Lewis Hamiltoni kuuendat MM-tiitlit.Foto: PA Pictures/Scanpix

15. oktoobril ehk kaks päeva pärast Mercedese tiimi tänavuse hooaja F1 konstruktorite karika võidu kindlustamist juhtus Inglismaal traagiline õnnetus meeskonna peakontorist lahkunud tiimi töötajaga.

Mercedese töötaja oli teel tiimi Brackley peakontorist koju, kui tema valge Mercedes 300 AMG teelt välja kaldus ja vastu puud sõitis. Juht hukkus sündmuskohal.

Daily Mail avaldas traagilise juhtumi, millest tiim ise oli kolm nädalat vaikinud, eile hilisõhtul. Avarii juhtus 15. oktoobril vahetult peale südaööd, kui Valtteri Bottase võidu ja Lewis Hamiltoni kolmanda kohaga lõppenud Jaapani GP-st oli möödas vähem kui 48 tundi.

Politsei on algatanud avarii suhtes uurimise. Ajalehe andmetel oodatakse hetkel toksikoloogia tulemusi. Mehe isikut pole avaldatud, politsei sõnul oli ta 29-aastane.

Õnnetuspaik asub Brakley'd ja Fartinghoed ühendaval maanteel A422 ning jääb Mercedese baasist vähem kui kolme miili kaugusele (4,8 km).

"Võime kurbusega kinnitada, et meie tiimikaaslane kaotas elu liiklusõnnetuses teel koju esmaspäeva, 14. oktoobri õhtul. Meeskond on tema perega ühenduses ning toetab neid sel raskel ajal," ütles ajalehe päringule vastanud Mercedese tiimi pressiesindaja.