McLaren kavatseb Ferrari ära nullida

 (64)
haug_dennis

McLaren kavatseb tõrjuda Ferrari võistlusest MM-tiitlile ja muuta selle oma meeskonna siseseks võistluseks. Alates kuu aja pärast toimuvast Hispaania GP-st loodetakse Ferrari sõitjad seljataga hoida, kirjutab autosport.com.

Kuuajalist arendustööd peaks kroonima edu juba Hispaanias. McLareni bossi, Ron Dennise, sõnul ei tohiks olukord, kus tiitli pärast võistlevad neli meest, enam kaua kesta: “Nii vähe kui võimalik. Meil on kavatsus muuta see aeg nii lühikeseks kui võimalik.”

“Üks asi, mille pärast Hispaania GP-d ootan, on see, et ma tahan demonstreerida kui tugev on meie arendusprogramm. Meil on kavas muuta võistlus kahe mehe vaheliseks — selline on eesmärk,” ütles Dennis.

Dennise sõnul on nüüd, kui on selge, et nii Alonso kui ka Hamilton on võimelised võitlema tiitli nimel, õigustatud ka mõlemile selle võimaluse andmine: “Mõlemad sõitjad peavad saama selleks võrdse võimaluse. Ainus, mis võib asja keeruliseks teha, on see kui nad üksteisega kokku peaks põrkama, aga reaalsuses ei lähe taoline käitumine nende iseloomudega kokku.”