Lewis Hamilton: kohtumine Mercedese bossiga aitas õhku puhastada

 (2)
Lewis Hamilton.
Lewis Hamilton.Foto: Francois Mori, AP/Scanpix

Neljakordne vormel-1 sarja maailmameister Lewis Hamilton rääkis, et eelmisel talvel toimunud kohtumine Mercedese tiimi bossi Toto Wolffiga aitas õhku puhastada ning sillutas teed 2017. aasta MM-tiitlile.

Mercedese meeskonnas läksid 2016. aastal asjad tuliseks, kui Hamilton ja Nico Rosberg võitlesid omavahel MM-tiitli pärast, kirjutab Autosport.

Mehed põrkusid omavahel ringrajal ja ka väljaspool seda. Nii tuli ka tiimil sekkuda. 2016. aasta hooaja alguses nagistasid mehed kahel korral omavahel ringrajal ning Wolff lubas mõlemad mehed mõneks ajaks sõitmise juurest kõrvaldada, kui peaks juhtuma ka kolmas sarnane intsident.

2016. aasta hooaja viimasel etapil Abu Dhabis sõitis Hamilton meelega aeglasemalt, et muuta Rosbergi olukord keerulisemaks. Kõik lõppes aga sakslase MM-tiitliga ja seejärel tema tippspordist taandumisega.

Seejärel kutsuki Wolff Hamiltoni enda juurde koju Oxfordshire'isse. Omavahel räägiti asjad selgeks ja 2017. aastal oli Hamilton taas tippvormis.

“See kohtumine oli ülimalt oluline, et asjad taas toimima saada. Kui tiimi liikmed teavad, et ma pigistan endast välja maksimumi, siis teevad ka nemad seda,“ sõnas Hamilton.