Lewis Hamilton avaldas, et Mercedese tiim sattus Brasiilias relvastatud röövi ohvriks

 (3)
Lewis Hamilton avaldas, et Mercedese tiimi liikmed langesid relvastatud röövi ohvriks.
Lewis Hamilton avaldas, et Mercedese tiimi liikmed langesid relvastatud röövi ohvriks.Foto: NELSON ALMEIDA, AFP

Sel nädalavahetusel kihutavad vormelid Sao Paulos, kui kavas on Brasiilia F1 etapp. Brasiilias on vormelitiimidel olnud aastate jooksul kurikaeladega pidevalt tegemist ning erandiks ei ole ka tänavune aasta. Seekord langesid relvastatud röövlite ohvriks Mercedese tiimi liikmed.

Mercedese meeskonna minibuss peatati röövlite poolt kinni reede õhtul Interlagose ringrajalt lahkudes. Ühele tiimiliikmele asetati röövlite poolt relv meelekohale. Õnneks pääsesid kõik siiski vigastusteta, kirjutab Sportsmail.

Uudise tegi avalikuks neljakordne vormel-1 sarja maailmameister Lewis Hamilton, kes kirjutas juhtunust oma Twitteri kontol.

“Osad minu tiimikaaslased sattusid relvastatud röövi ohvriks, kui nad olid eile (reede) õhtul lahkumas ringrajalt. Ühele mehele asetati relv meelekohale ning lisaks sooritati ka laske. Sellist asja on väga halb kuulda. Nad on professionaalid, kes teevad oma tööd, kuid täna on nad ehk veidike ärevuses,“ kirjutas Hamilton.

“Sellised asjad juhtuvad siin igal aastal. Vormel-1 tiimid peavad midagi ette võtma. Praeguses olukorras ei saa olla ühtegi vabandust,“ lisas britt veel.

Seotud lood:Kuues käik (WRC)