Belgia lahtistel motokrossi meistrivõistlustel oli Tanel Leok esimeses sõidus kaheksas, teises neljas ja kolmanda sõidu pidi ta pooleli jätma, kirjutab motorsport.ee. Kaks esimest sõitu võitis Stefan Everts, kolmanda Steve Ramon.

Hollandis, Heerdes, sõidetud Hollandi lahtistel meistrivõistlustel võttis etapivõidu Aigar Leok, kes võitis esimese sõidu ja oli teises sõidus teine.

Hollandis peetud MX3 MM ja 125cc EM meistrivõistluste etapil pääses MX3 klassis finaali Henri Remma, kes lõpetas esimese sõidu 20. ja teise 24. kohal ja teenis esimesest sõidust ka oma esimese punkti.

125cc masinaklassis pääses finaali Martin Leok, kes oli esimeses sõidus 15. ja teises puntisaajate hulka ei pääsenud.

Toomas Triisa võistles Inglismaal ja pääses Briti meistrivõistluste etapil MX1 klassis samuti finaali, olles esimeses sõidus 24. ja teises 22.

Ookeani taga, USAs, sõideti AMA Motokrossi teine etapp. Juss Laansoo oli küll kohal, aga loobus pärast esimese treeningu kolmandat ringi — esimesel etapil saadud seljavigastus ei lasknud täiel jõul sõita.