Red Bulli noorteprogrammi kuuluv 18-aastane Vips ei saanud stardist just kõige paremini minema, langedes stardisirge lõpuks kolmandaks ja paari kurvi pärast veel viiendaks, kuid suutis ühest konkurendist siiski juba esimesel ringil mööduda.

Enamus sõidust pidas Vips kõva võitlust soomlase Niko Kariga (Trident), kellest ta lõpuks mitmete katsete järel 22-ringilise sõidu 18. ringil möödus. Kolmandast kohast eestlane siiski kinni ei hoidnud, sest eelviimasel ringil pidi ta tunnistama kaotust enda taga sõitnud britt Jake Hughesile (HWA Racelab).

Taanlane Lundgaard hoidis esikohta algusest lõpuni. Teisena lõpetas tema tiimikaaslane, kolmandalt kohalt startinud britt Max Fewtrell.

Võrreldes oma peamiste rivaalidega suutis Vips vahet vähendada ning Jehan Daruvalast isegi mööduda. Venelane Robert Schwartzman lõpetas Vipsist 1,8 sekundit hiljem viiendal kohal, hindu Daruvala leppis 11. kohaga ja punkte ei teeninud. Vaata üldarvestust siit!

Neljas koht tähendab, et homset teist sõitu, kus antakse kaks korda vähem punkte, alustab Vips TOP8 jaoks ümberpööratud stardijärjestuse tõttu viiendalt kohalt. Esikohalt läheb rajale kolmas Prema sõitja Marcus Armstrong, kes täna oli kaheksas.

Teine stardipositsioon on homme Vipsi tiimikaaslasel Leonardo Pulcinil. Kolmas Hitech GP sõitja Ye Yifei (Hiina) jäi täna 26 lõpetaja seas 19. kohale.

Teiste Red Bulli noorsõitjate kohad: 9. Yuki Tsunoda (Jenzer Motorsport), 17. Liam Lawson (MP Motorsport).

Teenitud 12 punkti tõstsid Vipsi Daruvalast mööda teisele kohale.