Jüri Vipsi bossi uskumatu idee koroonalaagrist: praegu oleks sõitjatel parim aeg haigestumiseks

 (5)
Jüri Vipsi bossi uskumatu idee koroonalaagrist: praegu oleks sõitjatel parim aeg haigestumiseks
Helmut MarkoXPB Images/Press Association Images

Red Bulli noorteprogrammi boss Helmut Marko on tuntud oma otsekoheste ja värvikate väljaütlemiste poolest. Nüüd avaldas 76-aastane austerlane, kuidas oleks tahtnud oma hoolealustele "koroonalaagri" korraldada.

"Meil on neli F1 sõitjat (Max Verstappen, Alex Albon, Pierre Gasly ja Daniil Kvjat) ning kaheksa kuni kümme juuniorit. Idee oli organiseerida laager, kus saaksime koos vaimselt ja füüsiliselt sellest ajast üle olla," sõnas noorteprogrammi juht Marko, kuhu teatavasti kuulub ka tänavu Jaapani Super Formula sarjas osalev Jüri Vips.

"See oleks ühtlasi ideaalne aeg sõitjatel nakatumiseks. Nad on kõik tugevad noored mehed, kes on hea tervisega," arutles austerlane. "Sel juhul oleksid nad ette valmistunud väga keeruliseks hooajaks, kui see ükskord algab."

Marko avaldas, et teistele Red Bulli juhtidele tal ideed maha müüa ei õnnestunud. "Ütleme nii, et seda ei võetud kõige paremini vastu."

Austerlane tunnistas, et on nüüdseks oma fookust muutnud ja praegu on sõitjatel parim võimalus panna rõhku füüsilise vormi parandamisele. "Nüüd on ideaalne aeg trenni tegemiseks. Hooaja keskel seda võimalust pole."

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köhapalavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!