Jordan on viiendaga väga rahul

 (6)
Giancarlo Fisichella

Jordani meeskonna jaoks oli viies koht Kanada GP-lt igati positiivne tulemus, kuigi Giancarlo Fisichella sõnul oli tal võimalus ka Kimi Räikkönenist möödumiseks.

“See on fantastiline tulemus!” ütles õnnelik tiimipealik Eddie Jordan. “Me tegime head tööd kogu nädalavahetusel ja Giancarlo oli täna lihtsalt super! See näitab, et liigume õiges suunas ning vähendame vahet Renault ja Sauberiga.”

“Auto oli väga hea, eriti enne minu boksipeatust. Olin kiirem kui Räikkönen sõidu lõpus, kuid eelistasin mitte riskida. Olen sel rajal alati tugev olnud ning täna tasus meie raske töö ennast ära,” rääkis Fisichella.

Jordani teine piloot Takumo Sato tõi masina finišisse kümnendana ning peale paljusid avariisid ja tehnilisi probleeme, on seegi tulemus igati rahuldav.

“Mul on hea meel, et tõin auto koju. Mul oli keehva start, kaotasin mitu kohta, kuid hiljem hakkasin eessõitjatest mööduma.”

Jordani meeskonnal on nüüd kuus punkti ning seda on täpselt kuue võrra rohkem, kui teisel Honda mootoriga sõitval tiimil BAR-il.