Jean Todt: näen Michael Schumacherit tihti, ta jätkab võitlust

 (2)
Jean Todt ja Michael Schumacher
Jean Todt ja Michael SchumacherAFP

Rahvusvahelise autoliidu (FIA) president Jean Todt avaldas lootust, et Michael Schumacher suudab raskest peatraumast paraneda.

Todt sõnas Mehhiko F1 etapil ajakirjanikele, et Lewis Hamiltoni kolmas maailmameistritiitli võit tuletas talle meelde, millise imelise karjääri tegi Schumacher. "Me kõik nägime neid numbreid (Schumacheri seitsmest MM-tiitli võidust - toim.). Olen Michaeli saavutuse üle nii uhke. Vahel kipume unustama, millega ta hakkama sai."

"Michael on minu väga lähedane sõber, tema perekond on mulle väga lähedane ja mina neile. Ma näen Michaelit tihti ja ta jätkab võitlust. Me peame koos tema perega kaasa võitlema," sõnas Todt, kes on Schumacheri endine ülemus Ferrari päevilt.

Täna õhtul Mexico Citys sõidetav etapp on esimene Mehhiko GP pärast 1992. aastat ning just toona pääses Schumacher esmakordselt poodiumile.

Kui eelmisel nädalavahetusel kolmandat korda maailmameistriks kroonitud Hamilton on võitnud siiani 43 GP-d, siis Schumacheri arvel on võite koguni 91.

2013. aasta lõpus Prantsusmaa Alpides mäesuusatamise ajal kukkunud Schumacher jätkab raskest peatraumast taastumist oma Šveitsi kodus.

Kuues käik (WRC)