Ivar Tänak: Syrusel olid otsitud põhjused

 (2)
tänak
motorsport.ee

Märtsi lõpul andis Syruse rallitiim teada, et lõpetati aasta kestnud koostöö Ott Tänakuga. Tema isa, Ivar Tänaku, sõnul taheti noorest piloodist lihtsalt lahti saada.

Syruse ralliklubi direktor Denis Levjatov põhjendas Ott Tänaku ja meeskonna vahelise koostöö lõpetamist tekkinud mitmete probleemide tõttu, kirjutab rally.ee.

Ivar Tänaku hinnangul oli tegu otsitud põhjustega, kus inimesest taheti lahti saada: “Ma ei saa sellest kõigest veel rääkida, aga see oli meile ammu teada. Jutud käisid, et taheti juba hooaja lõpus lahti saada. Siis ei saa ma aga aru, miks see auto üldse osteti.”

Ivar Tänak jätkas: “See, et ta polnud koostööaldis, pole tõsi. Isiklikult helistasin kümneid kordi ja tundsin huvi, millal saame appi minna. Ikka öeldi, et pole vaja. Kuna Oti auto jaoks oli palgatud kaks mehaanikut, ei näinud me selleks ka vajadust.”

Tagasilöök spordimehe karjääris ei ole Ott Tänakut rööpast välja viinud ja hetkel tehakse tööd, et kuu aja pärast stardis olla ning tõestada, et jutud tema oskamatusest on valed.