Hamilton: tegin kõik, mis suutsin, paremini poleks saanudki

 (2)
Hamilton: tegin kõik, mis suutsin, paremini poleks saanudki
Lewis HamiltonAP/Scanpix

Melbourne'is F1 hooaja avaetappi esikohalt alustanud, kuid juba kahe ringi järel katkestama pidanud Lewis Hamilton ei teinud juhtunust suurt numbrit.

Hamiltonile sai saatuslikuks mootoririke, mille meeskond avastas soojendusringil ning käskis tal seetõttu boksi naasta ja katkestada.

"Ma tegin kõik, mis ma suutsin, tegin kõik õigesti. Poleks saanudki midagi paremini teha. Juhtus, mis juhtus. Positiivne on see, et auto on fantastiline ning meil on veel pikk maa minna," vahendab BBC Sport 2008. aasta maailmameistri sõnu.

Mercedese piloot lisas: "Sellest nädalavahetusest on palju positiivset kaasa võtta. Me võitsime sõidu suure edumaaga, seega tiimina olema väga tugeval positsioonil. Auto tundub suurepärane. Meil on palju andmeid, mille kallal kutid saavad töötada. Peame lihtsalt järgmise sõidu suunas vaatama."

Austraalia GP võitis Hamiltoni meeskonnakaaslane Nico Rosberg kahe McLareni - Kevin Magnusseni ja Jenson Buttoni - ees. Teisena finišijoone ületanud Daniel Ricciardo (Red Bull) diskvalifitseeriti kütusereeglite rikkumise tõttu.