Halvad uudised: arstid soovitasid Bianchi vanematel elus hoidvad masinad välja lülitada

 (34)
Lisatud isa kommentaar
Jules Bianchi
Jules Bianchi AFP

Austria spordiväljaande Sportwoche info kohaselt olevat Jaapani arstid soovitanud raske ajuvigastuse saanud vormelipiloodi Jules Bianchi vanematel poega elus hoidvad masinad välja lülitada - nii raske olevat 25-aastase sportlase ajuvigastus.

Ametlikku kinnitust prantslase tervisliku seisundi kohta hetkel pole.

"Situatsioon on äärmiselt meeleheitlik. Igal korral, kui telefon heliseb, teame, et see võib olla surmateade. Alguses öeldi meile, et esimesed 24 tundi on kõige raskemad, seejärel 72 tundi. Aga oleme ikka siin koos Julesiga, kes võitleb kõvasti," lausus vormelipiloodi isa Philipp James Allenile, kes avalikustas jutuaajamise oma F1 blogis.

Bianchi sai raskelt viga üleeelmisel nädalavahetusel toimunud Jaapani vormelietapil, kui sõitis tugevas vihmasajus toimunud etapil rajalt välja ning põrkas kokku seal asunud traktoriga.

"Tegemist on tema elu kõige tähtsama kvalifikatsiooniringiga. Ta ei anna alla, olen selles kindel," usub isa.

Bianchi ajule on hetkeseisuga tehtud kaks järjestikust operatsiooni.

"Arstid on öelnud, et tegemist on imega, sest keegi pole nii rasket õnnetust üle elanud. Aga Jules ei anna alla," oli isa lootusrikas. "Tegemist on väga raske olukorraga. Ühe nädalaga on terve tema perekond hävitatud. Mida me siin teeme? Elame õudusunenäos, mis asub kodust väga kaugel. Loodetavasti Julesi olukord paraneb ning saame ta mujale viia, näiteks Tokyosse. Kes teab, mis saab? Kas üldse midagi muutub? Pole midagi kindlat, peame lihtsalt ootama."