Gene tuubib saksa keelt

 (4)
Marc Gene

Williamsi testipiloot Marc Gene läheb kuuks ajaks Münchenisse intensiivkeelekursusele, et omandada saksa keel ning sellega paremini suhelda BMW esindajatega.

“Ma olen saksa keelt õppinud juba kaks aastat, aga minu tööülesanded ei ole võimaldanud mul klassitöös osaleda. Mulle see keel meeldib, eriti tema keerukus. Ma olen üldiselt keeltes tugev, aga saksa keel on eriti raske.”

“Kui ma Williamsisse tulin, sain aru, kui vajalik saksa keele oskus siin on. Ma rääkisin Mario Thiesseniga, et nad leiaksid mulle võimaluse kuu aega Saksamaal olemiseks.”

“Nad on kogu asja minu eest ära organiseerinud. Ma lähen BMW peakorteri lähedale ülikooli, kus ma saan 8 tundi saksa keelt päevas. Lisaks on mul võimalus jälgida meie järgmise aasta auto evolutsiooni.”

“Saksa keele valdamine aitab mul oluliselt paremini teha oma tööd marketingi alal, mis mulle järgmiseks aastaks on ette nähtud. Ma ootan juba kooli tagasi minekut. Ma ei ole õpilastega suhelnud juba 1998 aastast, kui ma Toulouse´is prantsuse keelt õppisin.”.