Fernando Alonso katkestas võistluse esimesel ringil, kui kokkupõrkel Kimi Räikköneniga (Lotus) auto üle juhitavuse kaotas ja rajalt välja sõitis. Esimesel ringil katkestas ka Nico Rosberg (Mercedes).

Enim tähelepanu väärib ilmselt jaapanlase Kamui Kobayashi sõit, kellest sai viimase 22 aasta jooksul esimene jaapanlane, kes kuninglikus sarjas poodiumile jõudnud. Eriti meeldejäävaks tegi saavutuse veel see, et ajalugu sai tehtud just kodurajal.

Esikolmikule järgnesid Jenson Button (McLaren), Lewis Hamilton (McLaren) ja Kimi Räikkönen. Punkte said veel Nico Hülkenberg (Force India), Pastor Maldonado (Williams), peale esimest ringi boksis käima pidanud Mark Webber (Red Bulls) ja Daniel Ricciardo (Toro Rosso).

Selle hooajaga karjäärile punkti panev Michael Schumacher (Mercedes) oli täna 11. ja jäi esimesena punktidelt välja.

MM-sarja üldliidrina jätkab 194 punkti kogunud Alonso. Vettel on teine ja jääb hispaanlasest maha vaid nelja punktiga. Täna kuuenda koha saanud Kimi Räikkönen hoiab kolmandat kohta 157 punktiga, Lewis Hamilton on 152 silmaga neljas.