Ferrarid jäid treeningus maha

 (67)
Rubens Barrichello

Ferrari meeskonna piloodid said neljapäeval toimunud Monaco Grand Prix vabatreeningutes kirja ebaharilikult kehvad tulemused, kui Rubens Barrichello oli seitsmes ning Michael Schumacher üheteistkümnes.

Schumacher oli kiireim esimesel treeningul kuid päeva lõpuks mahtus tema ette kümmekond meest.

“Treeningud läksid normaalselt ja mingeid erilisi probleeme meil ei olnud. Me ei ole veel ideaalset seadistust suutnud siin leida, kuid ma ei ole eriti mures selle pärast,” rääkis Schumacher.

“Meil on veel palju tööd teha, et auto käitumist parandada. Praegu tundub, et kõikide ajad on palju lähemal teineteisele, kui eelnevatel etappidel, aga tegelik olukord selgub laupäeva õhtul. Nagu tavaliselt läheb Monacos õige sõidurütmi saamiseks veidi rohkem ringe vaja.”

Barrichello arvas, et temast eespool olnud sõitjad tegelesid kvalifikatsiooni seadistuste otsimisega.

“Tundub, et osad piloodid sõitsid kvalifikatsiooni seades, meie tegelesime võistlusseade otsimisega. Ma olen tehtud tööga suhteliselt rahul, aga auto tasakaalu otsimisel on meil vaja veel tööd teha.”

Tehnikapealik Ross Brawn on edus kindel. “Nagu Monacos tavaks on siin raske programmi treeningutes läbi teha, kuna sessioone katkestatakse pidevalt, kui mõni auto rajale jääb. Vaadates saavutatut, usun et oleme laupäeval konkurentsis.”