Endised tööandjad kritiseerivad Michael Schumacherit

 (53)
Schumacher õnnitleb Vettelit
Schumacher õnnitleb Vettelitafp/scanpix

Vormelikarjääri lõpetanud Michael Schumacher sai oma viimase Brasiilia GP võidusõidu eest kõvasti kriitikat, sest lasi maailmameistriks tõusnud Sebastian Vetteli endast liiga lihtsalt mööda.

Kriitikaga liitusid ka sakslase endised tööandjad Flavio Briatore Benettoni ja Luca di Montezemolo Ferrari päevilt. 

"Schumacher tahtis, et Vettel võidaks MM-tiitli," lajatas Briatore otse, miks sakslane oma kaasmaalase nii lihtsalt mööda lasi, vahendab Autosport. "Schumacheri selline käitumine otsustavas sõidus ei olnud hea."

"Ootasin veidi enamat Schumacheri puhul, sest tal on Ferrari ajaloos tähtis roll," ei salanud oma pettumust ka di Montezemolo.

Schumacher lükkas kõik süüdistused tagasi, väites, et tema masin polnud Brasiilias lihtsalt Vetteli vormeliga võrreldes konkurentsivõimeline.

Schumacher lasi Vetteli suurema vastupanuta mööda Brasiilia etapi 61. ringil, mille järel Vettel tõusis kuuendaks. Sellel kohal sakslane ka finišeerus. Kuna Fernando Alonso ei suutnud Brasiilias võita ja lõpetas teisena, oleks Vettelile tegelikult piisanud ka seitsmendast kohast.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.