Endine Ferrari boss hakkas Itaalias kiirabiauto juhiks

 (1)
Endine Ferrari boss hakkas Itaalias kiirabiauto juhiks
Maurizio ArrivabeneFoto: AFP/SCANPIX

Endine Ferrari vormel 1 tiimi pealik Maurizio Arrivabene on koroonapandeemia algusest saadik töötanud Itaalias kiirabiauto juhina.

"Arrivabene pole seda kellelegi öelnud, aga alates tormi puhkemisest on ta sõitnud masinatega, mis transpordivad haigeid kliinikusse," kirjutas Itaalia ajakirjanik Leo Turrini ühte vormel 1 allikat tsiteerides.

Arrivabene oli Ferrari pealik aastatel 2014-2019. Alates 2012. aastast kuulub ta Torino Juventuse jalgpalliklubi juhatusse.

Arrivabene pole sugugi ainus F1-ga seotud inimene, kes Itaalias koroonaviirusega võitleb. Rehvitootja Pirelli boss Mario Isola töötab Milanos vabatahtliku parameedikuna.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!