Brawn ootab Buttoni pingevaba sõitu Abu Dhabis

 (4)
Jenson Button
Scanpix

Ross Brawn ootab põnevusega hooaja viimast etappi Abu Dhabis, kus vormel 1 maailmameistriks kroonitud Jenson Button saab pingevabalt sõita.

Button kindlustas eelmisel nädalavahetusel meistritiitli Brasiilias, kui suutis 14. kohalt tõusta viiendaks. Kuigi tema tiimikaaslasel Rubens Barrichellol oli võimalus tiitlile, ebaõnnestus tema sõit täielikult, kirjutab sponest.ee

Brawni sõnul püüdis Button end võimalikult palju tagasi hoida, kuigi soovis suurepärase sõidu teha. Nüüd on inglasel võimalus Abu Dhabis pingevabalt sõita ja Brawn ootab seda väga.

„Arvan, et ta suudab seda ise," lausus Brawn Buttoni esituste paranemise kohta.

„Nad suudavad nagu kõik tippsportlased tagasilöökidest taastuda. Need löögid on teatud mõttes valusamad, kuna ta võitleb meistritiitli pärast. Iga kord peab ta naasma."

„Hooaja teine pool pole suurepärane olnud nii meie kui tema poolt, aga iga kord oleme rasketest oludest suutnud taastuda."

„Ootan põnevusega Abu Dhabit, kuna seal pole pinget ning ta saab vabalt oma sõitu teha."

Ühtlasi jätkus Brawnil kiidusõnu briti sõidustiili kohta.

„Ta on väga kiire ja andekas. Väga pühendunud. Laupäeval naasis ta koju lööduna ning pühapäeva hommikul oli valmis tagasilöögi andma. Ta ei süüdista teisi, ta on meeskonna osa ja see on suurepärane."