Alonsot hoitakse jätkuvalt haigla intensiivravi osakonnas

 (13)
Fernando Alonso
Fernando AlonsoAFP

Eilsel Barcelona testisõidul raja kaitsepiiretesse kihutanud vormelipiloot Fernando Alonsot hoitakse siiani Barcelona haigla intensiivravi osakonnas.

Kuigi McLareni meeskond teatas eile õhtul, et Alonsol ei avastatud arstlikus kontrollis ühtegi vigastust, viibib hispaanlane jätkuvalt haiglas.

McLareni spordidirektori Eric Boullieri sõnul on hispaanlasel kerge peapõrutus. "Õnneks on temaga kõik korras. Ta sai vaid pisut põrutada. Seetõttu jäeti ta ka ööseks haiglasse. Tegemist oli täiesti tavalise õnnetusega, mida tuleb testimisel ikka ette. Masin ei saanud kõvasti kannatada," sõnas Boullier, kirjutab f1i.com.

Alonso agent Luis Garcia Abad rääkis Hispaania meediale, et kahekordne maailmameister on arstide kontrolli all arvatavasti 48 tundi. Väidetavalt tehakse talle ka täiendavaid uuringuid.

Hispaanlane tegi pühapäevasel testimisel sõiduvea kiires kolmandas kurvis ning kihutas raja kaitsepiiretesse. Alonso viidi õnnetuse järel kiirabiautoga ringraja meditsiinikeskusesse, kus talle anti esmaabi, ja sealt edasi juba helikopteriga haiglasse. Alonso suutis avarii järel rääkida ja oli teadvusel.