2015. aastal Red Bulli noortesüsteemiga liitunud Kari jättis esimeses põhisõidus selja taha sarja üldvõitja Geroge Russelli - Brasiilias ja Abu Dhabis Force India roolis vabatreeningul sõitnud briti - ja indialase Arjun Maini.

Täna toimunud teise sõidu võitis 19-aastane prantslane Dorian Boccolacci. Kari finišeeris kuuendana, kuid sai kohtunikelt pärast finišist 10-sekundilise ajakaristuse avarii põhjustamise eest. Lõpp-protokollis jäi seega noore soomlase nime taha 13. koht.

GP3 sarja hooaja lõppseis: 1. George Russell 220 punkti, 2. Jack Aitken (mõl Suurbritannia) 140, 3. Nirei Fukuzumi (Jaapan) 134... 10. Niko Kari (Soome) 67.

Teise vormel-1 hüppelauaks peetava sarja, Formula 2 MM-i võitis Monaco piloot Charles Leclerc venelase Artjom Markelovi ja britt Oliver Rowlandi ees. Selles sarjas soomlasi ei sõitnud.

Põhjanaabreid polnud tänavu ka FIA vormel-3 sarjas, kus Ralf Aron lõpetas hooaja kokkuvõttes 9. kohal. Tuleviku mõttes tugeva avalduse tegid seal sarja võitnud britt Lando Norris, teiseks tulnud rootslane Joel Eriksson ja kolmandana poodiumile mahtunud sakslane Maximilian Günther.