Walesi MM-rallil stardib kolm Eesti ekipaaži

 (3)
Saaremaa Rally
Mart Sepp

Järgmisel nädalavahetusel Suurbritannias Cardiffi ümbruses peetaval MM-rallil, kus esialgsetel andmetel stardib kokku veidi üle 60 võistluspaari, osalevad ka eestlased.

Eestlastest teevad Suurbritannias toimuva autoralli kaasa Egon Kaur - Erik Lepikson neljarattaveolisel N-rühma Subaru Imprezal ning kahrattaveolistel Citroën C2 ralliautodel Siim Plangi - Marek Sarapuu ja Sander Pärn - Ken Järveoja, teatab rally.ee.

Egon Kaur märkis, et selle võistlusega saab tänavusele rallihooajale punkt pandud. Koos tallinlasega MM-rallil võistlema asuv pärnakas selgitas, et teeb MM-ralli kaasa, kuna selleks avanes soodne võimalus.

"Üritame võtta asja mõistusega ning kenasti finišisse jõuda, et maksimaalselt kilomeetreid pagasisse saaks," ütles Kaur. "Teeoludest ei tea ma ausalt-öelda veel midagi. Varasem kogemus on näidanud, et teede seisukord võib tagant startijatele üsna karm olla. Tuleb leida selline kiirus, et auto veel koos seisab. "Hullu" pole mõtet panna," sõnas varemgi arvukalt välisvõistlustel osalenud Egon Kaur.