Tänast kolmandat sõitu viiendalt kohalt alustanud Vips (Kic Motorsport) tõusis stardiga teiseks, kuid pidi sõidu kestel endast mööda laskma brasiillase Gianluca Petecofi (Prema). Sõidu võitis F1 piloodi Charles Leclerci noorem vend Arthur Leclerc (Prema). Petecof kaotas talle lõpuks 1,250, Vips 7,315 sekundiga.

Esimest sõitu teiselt stardikohalt alustanud Vips (Kic Motorsport) langes kaks kohta ja lõpetas neljandana. Teist sõitu alustas ta neljandana ning lõpetas koha võrra kõrgemal. Mõlemas sõidus võtsid kaksikvõidu Prema tiimi piloodid. Esimese sõidu Leclerc, teise Petecof.

Kahe etapi järel on Vipsil punktitabelis 62 punkti, mis annab viienda koha. Liider on Petecof (116), talle järgnevad Leclerc (111), Oliver Rasmussen (85) ja Vipsi tiimikaaslane Patrik Pasma (68).

Järgmisel nädalavahetusel kihutab Red Bulli noortetiimi kuuluv Vips juba vormel 2 sarjas Spa ringrajal, asendades DAMS-i meeskonnas selgroogu vigastanud indoneeslast Sean Gelaeli.