Soolotsiklite kahetunnise sõidu võitis teist etappi järjest Jüri Triisa (Honda, Redmoto Honda Racing), kes möödus oma vanemast vennast Toomasest (Husqvarna, Redmoto Honda Racing) sõidu esimestel ringidel. Lõpujoonel eraldas vendasid 50 sekundit ning põnevas lõppvaatuses jäi kolmandaks lätlane Edgars Silins (Husqvarna), kes kaotas teisele kohale ainult 2,3 sekundiga.

Absoluutarvestuses sõitsid end veel esikuuikusse Kert Pääbo (Yamaha, Lääne MK), Elary Talu (KTM, Sõmerpalu MK) ja lätlane Kristaps Bajars (Husqvarna).

E1 klassis oli kiireim Silins, teise koha sai võitjale juba ringiga alla jäänud Pääbo ja kolmanda Jani Alanen (Kawasaki, Paikuse MK). E2 arvestuses võttis võidu konkurente enam, kui ringiga edestanud Jüri Triisa, Talu ja Bajarsi ees, E3-s sõitsid end poodiumile lätlased Lauris Ermanis (Husqvarna) ja Einars Vinters (KTM) ning Egon Üpraus (KTM, Stingray Extreme), kusjuures lätlaste vahe oli lõpujoone ainult 1,5 sekundit.

Toomas Triisa oli kiireim Enduro klassis, edestades teiseks tulnud lätlast Sandris Klavinsit ja ülejäänud konkurente kahe või enama ringiga. Selles arvestuses sai kolmanda koha Mart Meeru (KTM, Sõmerpalu MK), kellega koos Triisa läbis edukalt aasta alguses toimunud Dakari maratonralli.

Veteranid 40+ masinaklassis võidutses ülivõimsalt üks võistluse eestvedajatest ja rajameistritest Reio Engman (Yamaha, Lääne MK), kes kihutas võistluse alguses esikuuikus. Sõidu lõppedes edestas ta selles arvestuses järgmistena lõpetanud Toivo Nikopensiust (Yamaha, Paikuse MK) ja lätlast Janis Rasmanist (KTM) nelja ringiga.

Seeniorid 50+ klassis võttis Haapsalust etapivõidu Jüri Makarov (Honda, Pärnu MC), kellele jäid ringiga alla lätlane Andris Kalmims (Husaberg) ja võidumehe klubikaaslane Madis Pool (KTM).

Noorte 85cc klassis võidutses Soome poiss Riku Ratinen (Yamaha) napi 4,4 sekundilise eduga lätlase Kristaps Putinsi (Suzuki) ees. Kolmandaks sõitis end Kermo Uue (KTM), tema jäi soomlasest aga juba kaks ja pool minutit.

Harrastajate B klassis osutus parimaks soomlane Roni Ratinen (Beta), teiseks sõitis end Marko Kallas (Yamaha, Yamamoto RC) ja kolmandaks Avo Ärm (Yamaha) Kohila Motospordiklubist.

Harrastajate C arvestuses oli seevastu võidumees Peeter Kaljurand (Beta), kellele järgnesid Khevin Kalm (KTM, Lääne MK) ja Ivo Pärle (Kawasaki, Sõmerpalu MK). Hobby 30+ klassis võttis esikoha leedulane Andrius Mitkevicius (KTM), teiseks sõitis end Renno Ruubel (Honda, Redmoto Honda Racing) ja kolmandaks lätlane Armands Krampe (Yamaha).

Õrnema soo esindajaid käis seekord rajal kaks ning põnevas duellis edestas Kris Jalas (TM, Sõmerpalu MK) Johanna Saarekest (Yamaha, Pärnu MC) ainult 6,8 sekundiga.

Teiseks sõiduks olnud quadide ja ATV-de võidukihutamises osutus kindlalt parimaks Siim Vaide (KTM, Redmoto Honda Racing), kes haaras liidrikoha juba sõidu alguses ning noormees edestas tänavu Euroopa meistrivõistlustel neljanda koha saanud Henri Mündit (KTM, Quad MK) lõpujoonel 2 minuti ja 25 sekundiga.

Kolmandaks sõitis end Martin Filatov (Honda, Redmoto Honda Racing), kes jäi teisest kohast pea poole minuti kaugusele. Need noored mehed moodustasid esikolmiku ka Quad maskinaklassis.

Quad Harrastajad klassis võidutses aga Hendrik Volmer (Honda, Redmoto Honda Racing), kes edestas teise koha saanud Taavi Raadikut (Honda, Paikuse MK) juba ringiga. Kolmandale kohale sõitis end Haapsalus Rainer Palu (Yamaha, Pärnu MC), tema kaotas võitjale samuti ühe ringiga.

ATV kuni 750cc klassis osutus kindlalt parimaks Kalev Kõivsaar (Can-Am, Motohai), kellele järgnesid ringiga kaotanud Tanel Veerpalu (Kawasaki, Motobox RT) ja lätlane Kaspars Skilts (Yamaha).

Suurematel, üle 750-kuubikulistel ATV-del võitis Ahti Koort, kes edestas klassi teist võistlejat, lätlast Raitis Penkevicsit (mõlemad Can-Am) viie ringiga. Sõidu ainus naisvõistleja Angela Veerpalu (Kawasaki, Motobox RT) saavutas kuni 750cc klassis neljanda koha.

Käesoleva hooaja Eesti meistri- ja karikavõistluste viimane etapp sõidetakse juba eeloleval nädalavahetusel Paikusel, kus selgub ka Honda Racing Motokrossi Karikasarja selle aasta võitja, kes saab endale auhinnaks uue Honda krossitsikli.