Maagilise Hetke auhinna sai Tänak Poola ralli emotsionaalse teise koha eest. Mäletatavasti vajus Eesti parim rallimees seal finiši järel pisaraisse, sest esikoht kuulus kuni eelviimase katse rehvipurunemiseni temale. Enne eelviimast katset juhtis Tänak Andreas Mikkelseni ees 18,6 sekundiga, lõpuks kaotas ta norralasele 26,2 sekundiga. Maailmameister Sebastien Ogier kandis pettunud Tänakut viimase katse lõpus kätel ning andis sellega mõista, kes tegelikult tol nädalavahetusel kiireim oli.

Kokku saavutas Tänak tänavu kaks teist kohta. Poodiumi teisel astmel seisis eestlane ka eelviimasel etapil Walesis. Hooaja lõpetas Tänak kokkuvõttes kaheksandana. Aasta piloodi auhinna laureaat selgus rahvahääletuse tulemusena.