Tallinna ralli rõõmustab taaskord publikut Lauluväljaku katsega

 (3)
Tallinna ralli
Tallinna ralliFoto: Timo Anis

Eesti pikima traditsiooniga autoralli 32. Tallinna ralli sõidetakse sellel aastal augustikuus. 21. ja 22. augustil Harju- ja Raplamaa teedel.

Ralli direktori Margus Ristlaane sõnul tingisid sellise käigu mitu asjaolu: "Tavapäraselt on Tallinna ralli toimunud varakevadel, kuid soovisime pakkuda sõitjatele ja pealtvaatajatele selliseid kiiruskatseid, mida tihti ei ole võimalik varakevadel teede seisukorra tõttu kasutada. Teiseks oluliseks teguriks on Eesti rallide tihe kalender," rääkis Ristlaan.

Selle aastase ralli kogupikkus on 384 kilomeetrit ja sinna sisse mahub kahe päeva jooksul 10 kiiruskatset. Pealtvaatajate rõõmuks toimub Tallinna rallil heaks tavaks saanud Lauluväljaku katse, see sõidetakse reede 21. augusti õhtul. Publikule peaks meeldima ka teisel rallipäeval toimuv Raadio Ring FM lisakatse Vasalemma karjääris.

32. Tallinna ralli kuulub kõigis klassides ka Eesti meistrivõistluste arvestusse. Juba on oma osavõtust teada andnud sõitjaid Soomest, Lätist, Venemaalt, Leedust ja loomulikult Eesti parimad. Ralli stardib reede 21. augusti õhtul, kell 19.30 Tallinna Lauluväljakult.