Superbike´ide MMi juhib Eesti lipuvärvides tsikkel

 (6)
Superbike´ide MM
AP/Scanpix

Eesti lipuvärvides kujundusega Alstare Suzuki meeskond alustas Austraalias toimunud superbike´ide MMi esimest etappi üliedukalt: Leon Haslam võitis oma esimese sõidu selles klassis ning seda fotofiniši abil välja selgitatud paremusjärjestusega.

Teine sõit õnnestus võita Carlos Checal (Althea Ducati), kes edestas Leon Haslami vaid 0,307 sekundiga. Checa möödus Haslamist alles sõidu lõpufaasis. Kolmas oli Michel Fabrizio.

Kuid ka Alstare Suzuki teine sõitja Sylain Guintoli, kelle jaoks Phillip Islandil toimunud sõit oli üldse neljas osalemine Suberbike´ide MM-etapil, tegi väga hea etteaste: esimeses sõidus oli ta kuues ja teises neljas, kirjutab motomaania.ee.

Suzuki Alstare Superbike´ide MM-il osaleva meeskonna üheks toetajaks on Viru õlu.

Meeskonna kodulehel on teade, et 2010 hooajaks on sõlmitud leping uue toetaja, Viru õllega. Kaubamärgi Viru all müüakse Tartu A le Coqi õlletehase poolt toodetavat kesvamärjukest Itaalia kompanii Biscaldi poolt. Viimasega on Alstare teinud Superbike'ide MM-il koostööd mitmeid aastaid. Kaubamärk kuulub aga Inglise firmale Baltic Beer Company Ltd.

Niisiis saab Eesti lipuvärvides Suzukisid näha juba õige pea SBK tsirkuses kihutamas, sõitjateks Leon Haslam (91) ja Sylvain Guintoli (50).