Sõmerpalu klubi sõitjad alustasid kuuepäevast katsumust avapäeva Club Team Awards, kus võistlesid erinevad motoklubid üle maailma, arvestuses neljanda kohaga. Järgmisel päeval tõusti juba teisele kohale. Järgnevad päevad heitles Eesti-Läti tiim peamiselt rootslaste Team Ostra Enduro Sweden'ga ning seekord jäid peale Baltikumi sõitjad. Klubide arvestuses võidutses Motoclub Italia, mis oli parim kõikidel päevadel. Individuaalarvestuses oli Steinbergs C2 klassis 3. ja Leok 6., Talu sai C3-s 4. koha.

Riikide arvestuses võitsid tänavuse ISDE austraallased, teised olid ameeriklased ja kolmandad itaallased. Naiste parim oli samuti Austraalia, järgnesid USA ja Hispaania.

Järgmisel aastal sõidetakse ISDE taas Euroopas, maailma parimad endurosõitjad võistlevad siis Portugalis.