Plangi (Mitsubishi Langer Evo 10) alustas teist päeva neljandalt positsioonilt, jäädes viimasest poodiumikohast kinni hoidnud poolakast Kajetan Kajetanowiczist (Ford Fiesta R5) maha 3,2 sekundiga.

Juba esimese katsega võttis ta tagasi tagasi 2,9 sekundit, järgmisel veel 0,8, mis tõstiski ta kolmandaks. Seda kohta hoidis valitsev Eesti meister kuni lõpuni.

"Auto pidas vastu ning me ise samuti. Lõpetada kolmandana üldarvestuses ja 2016. aasta Euroopa meistri ees on igati meie ootuste ületamine,“ oli Plangi tulemusega rahul, pidades silmas, et neljanda ERC tiitli kindustlanud Kajetanowicz sai Lätis neljanda koha.

Rally Liepaja võitis kodupubliku ees Ralfs Sirmacis (Škoda Fabia R5), teiseks tuli venelane Aleksei Lukjanuk (Mitsubishi Lancer Evo 10). ERC2 klassis sai Plangi Lukjanuki järel teise koha.

Miko Niinemäe ja Martin Valter lõpetasid ERC Junior arvestuses teisel kohal.

Euroopa meistritiitli tagas endale etapivõiduga sakslane Marijan Griebel (Opel Adam R2).