Selgus Eesti koondis quadracerite Rahvuste krossiks


Kaspar Kangur
Kaspar KangurFoto: MX Mania

Oktoobri alguses Prantsusmaal toimuval quadracerite Rahvuste krossil esindavad Eestit Kevin Saar, Martin Filatov ja Kaspar Kangur – kõik Hondadel.

8.-9. oktoobril toimub Dardon Gueugnonis Prantsusmaal Rahvuste kross külgvankritele ja quadraceritele. Kui Eesti koondisse arvatud Saare jaoks on tegemist debüütvõistlusega, siis Filatov ja Kangur esindavad Eestit juba mitmendat korda.

Saar on tänavune Eesti meister klassis Quad Open ja Euroopa meistrivõistluste neljas. Filatov tuli Eesti meistrivõistlustel teiseks ja EM-il 13ndaks. Kangur on sel hooajal olnud kõrgeimas konkurentsis mitmel Eesti- ja Balti meistrivõistluste etapil.

Meeskonna manager on Tõnu Põdra ja kõik kes soovivad Eesti rahvuskoondist toetada, palun võtta ühendust tonu.podra@gmail.com. Samalt aadressilt saab tellida ka fännisärke.

Avatud on spetsiaalne konto numbriga EE282200221056886264 rahvuskoondise toetuseks ja Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon (EMF) väljastab toetajatele ka soovi korral reklaamiarve. Kõik toetajad eksponeeritakse hiljem sõitjate võistlussärkidel ja EMF-i kodulehel.